• Повний цикл
  • Багаторічний досвід
  • Вискока якість

ТОВ «ЦЕНТРБУД» – проектно-будівельна компанія, яка заснована у 2000 році. Компанія має в своєму арсеналі висококваліфікованих спеціалістів, сучасну матеріально-технічну базу та успішний досвід виконання десятків проектів, від енергетичних об’єктів до житлових комплексів. На даний час введено в експлуатацію понад 80 000 кв. м житла та понад 300 000 кв. м промислових споруд.

Об’єкт

Компанія виступала генеральним підрядником будівництва:

  • - житловий будинок бізнес-класу з комерційними приміщеннями та підземним паркінгом по вул. Миколи Ушакова, 1, м. Київ (інвестор-генпідрядник);
  • - житловий будинок готельно-побутового призначення по просп. Академіка Глушкова, 92б, м. Київ;
  • - житловий будинок по вул. Генерала Наумова, 66, м. Київ;
  • - житловий комплекс «Бузова-17» по вул. Леніна, 17, с. Бузова, Києво-Святошинський р-н (інвестор-генпідрядник);
  • - житловий будинок клубного типу по вул. Колонтай, 24, м. Київ (інвестор-генпідрядник);
  • - реконструкція комплексу ринку «Лісовий», м.Київ, (будівельний об’єм 5600 м.куб., площа будівлі 14000 кв.м.)
  • - кілька десятків промислових споруд, серед замовників яких Procter&Gamble, Крафт Фудз Україна (Mondelez International), CAMOZZI, RUUKKI та ін.

Будівництво

Також ТОВ «ЦЕНТРБУД» реалізувало проект будівництва «ПЛ 750 кВ Запорізька АЕС - Каховська з ПС 750 кВ «Каховська» та заходами ПЛ 330 кВ». Зокрема, задіяне в проекті «Будівництво підстанції 750/330 кВ Каховська, постачання та монтаж АТ2 1 000 МВА» та виступало підрядником при реконструкції ПЛ-150 «ГПП Нова Каховка-Дудчино». Замовником будівництва є ДП НЕК «Укренерго», фінансування здійснювалось за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку. Крім цього, ТОВ «ЦЕНТРБУД» збудувало дволанцюгову ділянку ПЛ 330 кВ (ПЛ 330 кВ «Аджалик-Усатове/МолдДРЕС-Усатове»), замовник – ВП ДП «НЕК «Укренерго» Південна електроенергетична система. Фінансування здійснювалось за рахунок коштів ЄБРР. Крім цього, ТОВ «ЦЕНТРБУД» приймало участь в будівництві ПЛ 750 КВ Рівненська АЕС-ПС Київська, замовник – ДП «НЕК «Укренерго». Також виступало підрядником при реконструкції ПЛ-150 «ГПП Нова Каховка-Дудчино», замовник – ПАТ «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго». Компанія «ЦЕНТРБУД» також приймала участь в будівництві ПЛ 750 КВ Рівненська АЕС-ПС Київська, замовник – ДП «НЕК «Укренерго». В рамках співпраці з ДП "Енергоатом" поставлено обладнання на ВРУ 750кВ Запорізької атомної електростанції та виконані роботи з будівництва навчально-тренувального центру.

Генпідряд

Надійність будь-якого об’єкту будівництва в багатьох випадках визначається якістю проекту. Як генпроектувальник ми розробляємо повний пакет проектної документації (проектні роботи охоплюють всі стадії проектування), координуємо роботу субпідрядних організацій, здійснюємо авторський нагляд за реалізацією проекту, приймаємо участь в здачі побудованого об’єкта в експлуатацію. Застосування сучасних систем управління якістю підтверджується сертифікатом на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001. На даний час введено в експлуатацію понад 80 000 кв. м житла та понад 300 000 кв. м промислових споруд.

Інжиніринг

Мы отвечаем потребностям рынка за счет близости к Клиенту, нашему профессионализму и готовности к восприятию инноваций, формированию разумной ценовой политики. Наша деятельность направлена на выполнение обоснованных требований и ожиданий клиентов.

Філософія нашої компанії — втілення Ваших будівельних ідей в життя. Наші основні принципи: професійність персоналу, висока якість, гарантії та сервіс. Місія компанії: наша компанія сприяє розвитку економіки України шляхом задоволення потреб замовників у професійних проектно-будівельних послугах, забезпечуючи довготривалу й безпечну експлуатацію будівель та споруд. Наша мета — стати лідером в промисловому будівництві по термінам і якості, незалежно від технічної складності споруджуваних об’єктів.

Проектування

На сьогоднішній день за замовленням ВП «Запорізька АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» ТОВ «ЦЕНТРБУД» приймає участь в будівництві учбово-тренувального центру Запорізької АЕС. Проектом передбачено створення національного центру підготовки ремонтного та керівного персоналу, який є унікальним в світовому масштабі. На його базі буде функціонувати повномасштабний тренажер – аналог обладнання реакторного відділення діючого енергоблоку.

Сертифікати